Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Сьогодні, 07 грудня Миколаївський апеляційний суд завершив розгляд апеляційної скарги прокурора на ухвалу слідчого судді Центрального районного суду міста Миколаєва від 13 листопада 2018 року.
За результатати розгляду справи Миколаївським апеляційним судом постановлено ухвалу, якою апеляційну скаргу прокурора залишено без задоволення. Ухвалу слідчого судді Центрального районного суду міста Миколаєва від 13 листопада 2018 року, якою до підозрюваного Б. застосовано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту залишено без змін.
У судовому засіданні прокурор підтримав апеляційно скаргу та просив суд застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 1 500 000 грн. Вказав, що судом першої інстанції ненадано належної оцінки обгрунтованості підозри та тяжкості правопорушення, яке є корупційним злочином. Додав, що невраховано відомості, які стосуються особи підозрюваного, а саме те, що він є працівником правоохоронних органів. Саме з цих підстав вважав, що ухвала слідчого судді підлягає скасуваню.
У свою чергу захисник заперечував проти задоволення апеляційної скарги прокурора. Захисник підозрюваного подав заперечення на апеляційну скаргу у якій просив суд залишити підзахисному цілодобовий домашній арешт. Просив суд урахувати те, що у підзахисного є міцні соціальні зв’язки, раніше не судими та позитивно характеризується. Важав, що доводи про наявність ризиків передбачених частиною 1 статті 177 КПК України є не підтвердженими та додав, що підозрюваного Б. відсторонено від посади.
Сам підозрюваний підтримав доводи захисника.
Громадянин Б. органами досудового розслідування підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України - прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.
Нагадаємо, що двоє громадян підозрюються у тому, що працюючи на посадах головних державних ревізорів-інспекторів ГУ ДФС у Миколаївській області 10 листопада цього року вимагали та отримали від приватного підприємця грошові кошти у сумі 12 000 грн. Кошти були отримані за невнесення до акту податкової перевірки відомостей, що стосувались порушення зазначеним підприємцем вимог законодавства щодо працевлаштування найнятих працівників.
Прес-служба Миколаївського апеляційного суду