flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Порядок проведення судових засідань в режимі відеоконференції

    З метою належної організації проведення судових засідань в режимі відеоконференції у Миколаївському апеляційному суді обладнано три  зали судових засідань, які постійно використовуються за призначенням.

   Сторони, інші учасники судового процесу, які не мають можливості з’явитись в судове засідання, у зв’язку з перебуванням в іншому населеному пункті, можуть подати клопотання  до суду про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції. При участі у судовому засіданні, що відбувається в режимі відеоконференції за учасниками судового процесу зберігаються усі права та обов’язки, передбачені відповідним процесуальним законодавством. Подати таке клопотання необхідно не пізніше ніж за 5 днів до дня проведення судового засідання.

    Технічні засоби і технології, які використовуються в судовому засіданні, забезпечують належну якість зображення та звуку. Учасникам судового процесу забезпечується можливість чути та бачити хід судового засідання, ставити запитання і отримувати відповіді, реалізовувати інші надані їм процесуальні права та виконувати процесуальні обов'язки.

    У зв'язку з надходженням клопотань та доручень про проведення судових засідань в режимі відеоконференцзв'язку, які призначаються іншими судами, забезпечення відеоконференцзв'язку з Миколаївським апеляційним судом буде здійснюватися за наявності завчасного бронювання майданчику за допомогою вебпрограми «Бронювання систем відеоконференцзв'язку» та на підставі вмотивованої ухвали суду, що передбачені ст. 212 Цивільного процесуального кодексу України та ст. 336 Кримінального процесуального кодексу України.

 

    При бронюванні майданчику для проведення відеоконференції просимо враховувати режим роботи суду, згідно з Правилами внутрішнього трудового розпорядку:

З понеділка по четвер – з 08:00 до 17:00;

П'ятниця - з 08:00 до 15:45;

Обідня перерва з 13:00 до 13:45.

    Відповідальна особа Миколаївського апеляційного суду за проведення судових засідань в режимі відеоконференції:

Павлов Максим Юрійович – провідний інженер-програміст сектору з інформації та технічного захисту інформації, робочий телефон: (0512) 50-17-40.