flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Заява про зміну способу і порядку виконання рішення суду про стягнення аліментів.

                                                                        Апеляційному суду
                                                                             Миколаївської області
 
                                                                               Іванової Ірини Петрівни
                                                                                   Вул. Первомайська, 5, кв.3
                                                           м. Миколаїв
 
Заява
про зміну способу і порядку виконання рішення суду 
 про стягнення аліментів  

              „____”____________200__ р. я уклав шлюб з Особою2, який ми зареєстрували у відділі реєстрації актів цивільного стану ____________о міськвиконкому, і прожив з нею до „____”____________200__ р., після чого ми розлучилися.
              Від шлюбу ми маємо дочку Особа3, „____”____________200__ року народження, яка після розлучення залишилася проживати разом з матір’ю.
               На підставі рішення ____________ міського суду від „____”____________200__ р. я зобов’язаний виплачувати на користь Особа2 аліменти на утримання дочки у розмірі ? частки з усіх видів свого заробітку (доходу) щомісяця до її повноліття.
              З „____”____________200__ р. я знаходжуся на пенсії і ніде не працюю. Щомісяця на користь своєї колишньої дружини я сплачую аліменти в сумі по ______, що підтверджується доданою до заяви довідкою. Виходячи з зазначеного розміру відрахувань, до повноліття дочки я повинен сплатити їй ______ грн.  
          В Росії, у м. ________ ____________ області, проживає моя мати Особа4, якій нещодавно виповнилося 80 років                                     . 
          Вона страждає захворюванням серцево-судинної системи і потребує моєї допомоги. У зв’язку з цим я вимушений залишити Україну і переїхати до неї на постійне проживання.
           Однак для цього мені потрібно отримати паспорт громадянина України для виїзду за кордон                                   .
           Для його оформлення я нещодавно звернувся до відділу громадянства, еміграції та реєстрації фізичних осіб ____________МРВ УМВС України у ____________ області, де мені запропонували надати нотаріально засвідчену заяву колишньої дружини про відсутність у неї вимог щодо стягнення з мене аліментних платежів або копію рішення суду про стягнення аліментів. 
     Надати мені заяву про відсутність вимог щодо стягнення аліментів Особа2 відмовилася, у зв’язку з чим я вимушений просити суд змінити спосіб і порядок виконання рішення суду про стягнення з мене аліментів шляхом одноразової сплати їй всієї суми належних з мене аліментів в сумі _______грн. 
            Враховуючи зазначені мною обставини і вимоги ст. 373 Цивільного процесуального кодексу України, суд може це зробити                   .
            На підставі викладеного й у відповідності з ч. 1 ст. 373 ЦПК України 

прошу:
 

             змінити спосіб і порядок виконання рішення ____________ міського суду від 1„____”____________200__ р. у справі №__________, постановивши ухвалу про стягнення з мене одноразово на користь Особа2 залишку по сплаті аліментів на утримання нашої дочки Особа3, „____”____________200__ р. народження, в сумі _______ грн.   

Додатки: 

Копія свідоцтва про розірвання шлюбу.
Копія свідоцтва про народження дочки.
Копія рішення суду про стягнення аліментів.
Довідка з місця проживання Особа3
Копія заяви анкети на отримання паспорту.
Довідка про розмір пенсії.
Копія заяви.
 
„____”____________200__ р.                                              ______________