flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Суддя Апеляційного суду Миколаївської області у відставці Валентина Гребенюк взяла участь у розробці навчального курсу для суддів з питань застосування норм міжнародного гуманітарного та міжнародного кримінального права

09 серпня 2018, 09:21

7-8 серпня 2018 року в місті Києві відбулась зустріч членів робочої групи з розробки навчального курсу для суддів з питань застосування норм міжнародного гуманітарного та міжнародного кримінального права.

В засіданні робочої групи взяли участь: суддя Верховного Суду України Олег Кривенда, суддя Апеляційного суду Миколаївської області у відставці Валентина Гребенюксуддя Московського районного суду міста Харкова Дмитро Крівцов, суддя Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська Олег Некрасов, суддя Ленінського районного суду міста Дніпропетровська Андрій Нижний, суддя Перемишлянського районного суду Львівської області Андрій Савчаксуддя-спікер Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області Іван Яковенко, суддя Київського районного суду міста Харкова Наталія Якуша, а також радник з питань роботи з громадянським суспільством Програми USAID «Нове правосуддя» Валентина Мудрікексперт Програми USAID «Нове правосуддя» Антон Кориневич, старший науковий співробітник відділу науково-методичних досліджень проблем судочинства Національної школи суддів України Людмила Бицюра.

Метою зустрічі стало опрацювання змісту теоретичної частини основних модулів навчального курсу для суддів у формі тренінгу та розробити практичні завдання, погодити зміст навчальної програми курсу. Зустріч проводилась за сприяння Програми USAID “Нове правосуддя”.

Суддя Апеляційного суду Миколаївської області у відставці Валентина Гребенюк виступила з презентацією матеріалів курсу “Міжнародні злочини в законодавстві України”.

У ході дводенної зустрічі також обговорено модельні справи, сфокусовані на встановлення наявності або відсутності збройного конфлікту, його характер, кваліфікацію злочинів за нормами міжнародного гуманітарного права та національним кримінальним законодавством тощо.

 

 Прес-служба Апеляційного суду Миколаївської області