flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» апеляційний суд Миколаївської області оприлюднює звіт про розгляд запитів на публічну інформацію, надісланих до апеляційного суду у червні 2018 року

05 липня 2018, 15:05

 Упродовж червня 2018 року до апеляційного суду Миколаївської області надійшло 3 письмові запити на інформацію від громадян України.

 За результатами розгляду зазначених запитів надано інформацію на 2 запити, яка стосувалася відомостей, що знаходяться у володінні апеляційного суду Миколаївської області, зокрема:

 надходження до апеляційного суду апеляційних скарг та справ з судів першої інстанції.

 У задоволенні 1 запиту відмовлено, оскільки запитувана інформація не знаходиться у володінні апеляційного суду Миколаївської області. Крім того, запитувана інформація є інформацією з обмеженим доступом, а відповідно до ч. 4 ст. 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» інформація з обмеженим доступом має надаватися розпорядником інформації.

 У зазначений період судовими палатами у кримінальних та у цивільних справах, а також прес-секретарем і помічником голови апеляційного суду Миколаївської області надавалися відповіді на усні запити на інформацію під час особистого прийому громадян та телефоном.

 Ці запити стосувалися, зокрема, порядку розгляду справ у апеляційному суді Миколаївської області, порядку оскарження судових рішень судів апеляційної інстанції, графіку й порядку прийому громадян, у тому числі керівництвом апеляційного суду Миколаївської області, руху і результатів розгляду конкретних справ у апеляційному суді Миколаївської області тощо.