flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Повідомляємо про проведення реєстрації нової юридичної особи – Миколаївський апеляційний суд.

26 червня 2018, 15:24

Миколаївський  апеляційний суд зареєстровано на виконання Указу Президента України «Про ліквідацію апеляційних судів та утворення апеляційних судів в апеляційних округах» від 29 грудня 2017 року № 452/2017.

Наказом Голови Державної судової адміністрації України від 14 червня 2018 року № 170/к призначено т.в.о. керівника апарату Миколаївського апеляційного суду Куценко Людмилу Сергіївну.

Здійснювати судочинство Миколаївський апеляційний суд розпочне після призначення суддів та працівників апарату відповідно до закону.

 Учасникам судових процесів та усім іншим зацікавленим особам повідомляємо, що Апеляційний суд Миколаївської області продовжує здійснювати судочинство  до призначення у новостворений суд суддів та працівників апарату відповідно до закону. 

Відповідно до частини 6 статті 147 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у разі ліквідації суду, що здійснює правосуддя на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці та утворенням нового суду, який забезпечує здійснення правосуддя на цій території,  суд, що ліквідується, припиняє здійснювати правосуддя з дня опублікування в газеті "Голос України" повідомлення голови новоутвореного суду про початок роботи нового суду.

Прес-секретар апеляційного суду