flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Розгляд апеляційної скарги у справі «2 травня» перенесено на наступний місяць

11 червня 2018, 11:19

В провадженні Апеляційного суду Миколаївської області знаходиться кримінальне провадження за апеляційною скаргою прокурора відділу прокуратури Одеської області Купріної І.В. на вирок Іллічівського міського суду Одеської області від 18.09.2017 року відносно Альошина О.А., Власенка В.С., Глізнуци С.А., Грищука Є.В., Гулія Є.Б., Дзюбенка О.О., Довженкова С.О., Ємелянова М.І., Зайцева О.І., Зібницького В.В., Ковшова П.В., Корчинського С.М., Мефьодова Є.І., Михайлова В.Г., Романюка В.В., Рудика С.М., Сакаукова М.В., Шапки О.В., яким останніх виправдано за ч.2 ст. 294 КК України, та Суханова О.М. виправдано за ч.2 ст.294, ч.2 ст.263 КК України, у зв'язку з недоведеністю, що кримінальне правопорушення вчинене обвинуваченими.

 

          Сьогодні, 11 червня 2018 року о 10.00 год., відбулося засідання у вказаній справі. Судове засідання провадилося у режимі відеоконференції -  частина учасників процесу знаходилися в Апеляційному суді Одеської області.      

 

 

 Однак, розпочати розгляд справи по суті колегії суддів апеляційного суду Миколаївської області у складі головуючого М.П. Міняйла, суддів О.В. Куценко і Н.В. Чебанової-Губарєвої не вдалося, оскільки не всі виправдані прибули у судове засідання.

 

 

Згідно ч.4 ст. 401 КПК України обвинувачений підлягає обов’язковому виклику в судове засідання для участі в апеляційному розгляді, якщо в апеляційній скарзі порушується питання про погіршення його становища або якщо суд визнає обов’язковою його участь, а обвинувачений, який утримується під вартою, - також у разі, якщо про це надійшло його клопотання.

 

 

Оскільки в апеляції прокурора ставиться питання про погіршення становища виправданих, то участь їх у апеляційному провадженні є обов’язковою, тому прийнято рішення про перенесення слухання справи на 23 липня 2018 року на 10.00 год. для виклику всіх учасників провадження до апеляційної інстанції.     

Прес-секретар апеляційного суду