flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Вітання голови апеляційного суду Миколаївської області з нагоди святкування річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

10 травня 2018, 09:37

Сьогодні, напередодні свята, в конференц-залі апеляційного суду Миколаївської області відбулися урочисті зібрання колективу суду з нагоди святкування річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 Зі словами вітання перед колективом виступив голова суду Міняйло М.П.

Він нагадав про ті тяжкі роки, які пережили наші діди та прадіди. Наголосив, що Перемога в цій війні не лише заслуга військових першого ешелону, а й всього народу, який доклав чималих зусиль аби її вибороти. Очільник побажав всьому колективу та їхнім родинам міцного здоров'я, миру, злагоди, благополуччя.

 Крім того, ще одним приводом для зібрання стало урочисте поздоровлення судді Маркової Тетяни Олександрівни з виходом у відставку.

  Голова апеляційного суду Миколаївської області Міняйло М.П. звернувся до Маркової Т.О. зі словами вдячності за її вагомий внесок в роботу апеляційного суду, за роки спільної праці, за підтримку, допомогу.

 «Це справжній боєць» - з таких слів розпочав свою вітальну промову заступник голови апеляційного суду Миколаївської області Лівінський І.В. Висловив найщиріші слова вдячності за розуміння, підтримку та допомогу у справі судочинства.

 Від апарату апеляційного суду Миколаївської області виступила його керівник Кертичак С.О., яка побажала Марковій Т.О. міцного здоров'я, бадьорості духу, безмежного щастя, добробуту і злагоди, усіх життєвих гараздів, більше радісних подій у житті.

 В свою чергу, Тетяна Олександрівна звернулася до всього колективу апеляційного суду: «Дякую за поздоровлення, дякую за Вашу допомогу, підтримку. Бажаю всім здоров'я, витримки, терпіння. Не дивлячись на життєві труднощі, ніколи не здавайтеся, а продовжуйте жити. Цінуйте те, що ви сьогодні маєте.»