flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Оцінка, як інструмент для подальшого вдосконалення

16 квітня 2018, 09:26

13 квітня 2018 року ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук взяв участь в зустрічі дорадчої групи партнерів програми USAID “Нове правосуддя”.  

У ході заходу були представлені результати та висновки першої програми моніторингу судових процесів, здійсненої в 168 судах по всій країні. Крім того, були презентовані  проекти нових методик вимірювання довіри до судової влади та оцінювання її ефективності .

Учасниками заходу були судді, представники установ системи правосуддя, експерти. Національну школу суддів України представляли також проректор Наталія Шукліна та начальник відділу Тетяна Пустовойтова.

У своєму виступі ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук відмітив своєчасність та необхідність здійсненого моніторингу.  Його результати мають бути доведені до суддівського співтовариства і до майбутніх суддів, що наразі проходять спеціальну підготовку, з тим, аби їх відповідні висновки втілились у практичну користь.

Ректор наголосив, що особливо важливим нині є формування практик реалізації закладених конституційних і законодавчих змін в системі правосуддя. Це дозволить якісно змінити стан справ з відправленням правосуддя та зміцнити довіру суспільства до суду.

Джерело Національна школа суддів України