flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Привітати жінок апеляційного суду Миколаївської області завітали артисти Миколаївської обласної філармонії

07 березня 2018, 15:18

Сьогодні у апеляційному суді Миколаївської області відбулося святкове зібрання на честь Міжнародного Жіночого дня 8 Березня. Чоловіки вітали жінок-колег зі святом і висловлювали найщиріші побажання.

 

 

«Жінка – це початок життя і його продовження.», - такими словами розпочав свою промову голова суду. «Краси і весни!», - побажав жіночій частині колективу очільник апеляційного суду Миколаївської області Микола Міняйло.

 

 

Заступник голови Ігор Лівінський привітав жіночу частину колективу суду і побажав їм бути щасливими, коханими та завжди при гарному настрої.

 

 

«Без жінок все стає неможливим.» – відмітив заступник голови В.П.Гулий.

 

 

Начальник відділу служби судових розпорядників Едуард Жирков щиро побажав жінкам краси, радості, любові та найкращих трудових буднів і веселих свят.

 

 

Після вітальних промов і вручення квітів, присутні поринули у чарівний світ музики, у її духовну красу та енергію.

 

 

Артистична яскравість та виразність виконання, особливий темперамент та висока ансамблева культура, оригінальні талановиті композиції та захоплюючі виступи – все це ансамбль народних інструментів «Узори» Миколаївської обласної філармонії, який чоловіки запросили привітати колег-жінок. (Музичний керівник – Заслужений артист України Іван Обрєвко).

 

 

Вдячні працівники апеляційного суду за виконання музичних творів нагородили артистів щирими оплесками.

Прес-секретар апеляційного суду