flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

В апеляційному суді Миколаївської області таємним голосуванням обрали делегата на ХV черговий з’їзд суддів України

12 лютого 2018, 16:06

Сьогодні, 12 лютого 2017 року о 13.00 годині, на виконання рішення Ради суддів України № 71 від 7 грудня 2017 року щодо скликання XV чергового з’їзду суддів України, у апеляційному суді Миколаївської області відбулися збори суддів.

 

 

На зборах таємним голосуванням обирали делегата на ХV черговий з’їзд суддів України, який відбудеться 5-7 березня 2018 року у м. Києві.

 

 

Головуючим зборів одноголосно обрано голову апеляційного суду Миколаївської області М.П.Міняйла, секретарем – суддю апеляційного суду Миколаївської області Л.М.Царюк.

 

 

Судді апеляційного суду висунули кандидатів у делегати на з’їзд, затвердили список, обрали лічильну комісію у складі трьох осіб зі складу присутніх та затвердили бюлетені таємного голосування, до яких було включено 2 висунутих зборами кандидати у делегати - Локтіонову О.В. і Бондаренко Т.З.

 

 

До складу лічильної комісії увійшли судді Т.О.Маркова, Прокопчук Л.М. і Темнікова В.І.

 

 

Розпочалася процедура таємного голосування на альтернативній основі, тобто з 2 кандидатів обирався один делегат, якого визначили переважною кількістю голосів.

Делегатом від апеляційного суду Миколаївської області таємним голосуванням обрано суддю апеляційного суду Бондаренко Тетяну Знаменівну.

 

 

Згідно затвердженого Порядку денного зборів, внесено також зміни та доповнення до Засад використання автоматизованої системи документообігу апеляційного суду Миколаївської області, згідно з яким від кореговано склад колегій та з 1 березня 2018 року до авторозподілу справ про адміністративні правопорушення включенню суддів судової палати у цивільних справах Ямкову О.О. і Бондаренко Т.З.

 

Прес-секретар апеляційного суду