flag Судова влада України

Оголошення про дату і місце проведення з'їзду суддів України та початок прийняття документів від кандидатів на обрання членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

11 січня 2018, 11:07

ХV з’їзд суддів України, на якому буде обрано члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, відбудеться 5-6 березня 2018 року (з резервною датою – 7 березня 2018 року)

Відповідно до статті 95 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» секретаріат Вищої кваліфікаційної комісії суддів України оголошує про початок прийняття документів від кандидатів на обрання членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з’їздом суддів України.

Згідно з рішенням Ради суддів України від 07 грудня 2017 року № 71, яке надійшло до Комісії 09 січня 2018 року, проведення ХV з’їзду суддів України  призначено на 5-6 березня 2018 року (з резервною датою – 7 березня 2018 року). До порядку денного з’їзду включено питання про обрання члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Місце проведення з’їзду – Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України (Жовтневий палац) за адресою: м. Київ, алея Героїв Небесної Сотні, 1. 

Прийняття документів від кандидатів здійснюється секретаріатом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9, з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю –з 9:00 до 16:45, в останній день – 02 лютого 2018 року, з 9:00 до 24:00.

У холі будівлі Комісії розміщено скриньку для прийняття документів.

Повний перелік вимог до кандидатів на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, а також обмеження щодо членства у Комісії визначено статтями 94 і 95 Закону України «Про судоустрій і статус суддів». Зі зразками окремих документів, які потрібно подати до секретаріату Комісії, можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Комісії: http://www.vkksu.gov.ua/ у розділі «Інформація для кандидатів до складу ВККСУ». Перелік кандидатів на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та інформація про них оприлюднюватиметься у розділі «Кандидати до складу ВККСУ».

Джерело: Вища кваліфікаційна комісія суддів України