Задати питання
flag Судова влада України

Вітання голові суду з ювілеєм

09 серпня 2017, 08:32

Шановний Олександре Павловичу!

 Колектив Апеляційного суду Миколаївської області щиро вітає Вас з 65-річним ювілеєм і виходом у відставку!

Дозвольте подякувати Вам за значний особистий внесок у становлення і розвиток судової системи України, творчу працю, лояльність і відданість правосуддю і колективу протягом багатьох років.

 Завдяки Вашому професіоналізму, цілеспрямованості  і людським якостям, наш суд завжди займав гідне місце в судовій системі. Очолюваний Вами колектив щиро вдячний за професіоналізм, який протягом усього життя  підтверджувався справедливим розглядом справ, який ґрунтувався на  недоторканість конституційних прав і свобод громадян та  непорушності законів України.

Колектив Апеляційного суду Миколаївської області впевнений, що Ви - керівник, якому властиве усвідомлене почуття відповідальності, який вірно служить інтересам держави, її громадянам, а також своєму колективові. Ви з честю примножуєте славні традиції нашої професії і докладаєте максимум зусиль задля утвердження на теренах нашої держави ідеалів верховенства права та справедливості.

 Колектив апеляційного суду також вдячний Вам за людяність, щирість, повагу і наполегливість.

 Нехай потужне джерело вашого досвіду, таланту, натхнення й незламного оптимізму, ваша творча енергія будуть прикладом для тих, хто залишається.

Щиро бажаємо, щоби доля примножувала у Вашому домі щастя, добро, порозуміння, достаток, мир та любов!

 Бажаємо здоров’я на довгі роки, людської шани та поваги, родинного затишку та благополуччя!

  

Колектив

Апеляційного суду

Миколаївської області

 

09 серпня 2017 року