Задати питання
flag Судова влада України

Возсіятський голова сплатить штраф розміром у двісті неоподаткованих мінімумів громадян

04 серпня 2017, 13:14

Апеляційна інстанція підтвердила винуватість голови Возсіятьського виконавчого комітету Єланецького району Миколаївської області Миколи Кузнєцова у вчиненні корупційних правопорушень.

Суддя апеляційного суду Миколаївської області Володимир Гулий розглянув апеляційну скаргу Кузнєцова М.П. на постанову судді Єланецького районного суду  Миколаївської області  від 4 липня 2017 року, якою його визнано винним у вчиненні низки корупційних адміністративних правопорушень і накладено штраф у розмірі двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто 3400 грн.

Голова виконавчого комітету Возсіятської сільської ради Єланецького району Миколаївської області 10 березня 2016 року під час засідання очолюваного ним  комітету, на якому розглядалося питання щодо надання матеріальної допомоги на лікування Кузнєцова А.М. (його сина), не повідомив у встановленому законом порядку про наявність реального конфлікту інтересів, поставив на розгляд питання та проголосував «за» прийняття рішення.

В апеляційній скарзі Микола Кузнєцов просив скасувати постанову судді місцевого суду і закрити провадження у справі за відсутністю складу адміністративного правопорушення.

Однак, твердження апелянта у апеляційній інстанції про те, що він  повідомив  виконавчий комітет Возсіятської сільської ради про наявність у нього реального конфлікту, суддя апеляційного суду визнав голослівними, які спростовувалися доказами і матеріалами провадження, а доводи про те, що він як голова виконавчого комітету не міг вплинути на результат голосування - безпідставними.

Апеляційний суд вказав, що для настання відповідальності достатнім є встановлений факт корупційного діяння.

Суддя апеляційного суду Володимир Гулий визнав, що місцевий суд ухвалив законну та обґрунтовану постанову стосовно Кузнєцова М.П. , тому апеляційну скаргу залишив без задоволення, а постанову – без зміни.

Постанова апеляційного суду набирає законної сили негайно, є остаточною й оскарженню не підлягає.

 

 

Прес-секретар апеляційного суду