Задати питання
flag Судова влада України

ІНФОРМАЦІЯ про виконання апеляційним судом Миколаївської області Закону України «Про доступ до публічної інформації» у липні 2017 року

01 серпня 2017, 16:49

У липні 2017 року до апеляційного суду Миколаївської області  надійшло 3 письмових запити на інформацію від громадянина України, які було вивчено, розглянуто та надано відповіді у встановлені терміни.

Запитувачі, зокрема, звертався з проханням надати інформацію щодо кількості  суддів, які мають повноваження на здійснення правосуддя у апеляційному суді Миколаївської області та з зазначенням  голови суду та його заступників, а також щодо прийняття присяги суддями апеляційного суду, які вийшли у відставку.

Запитувачами інформації виступала Адміністрація Президента України, Державна установа виконання покарань та громадська організація.

У зазначений період канцеляріями судових палат у кримінальних справах, у цивільних справах, а також  прес-секретарем і помічниками голови апеляційного суду Миколаївської області також надавалися відповіді на усні запити на інформацію: під час особистого прийому громадян та  телефоном.

Ці запити стосувалися, зокрема, порядку розгляду справ у апеляційному суді Миколаївської області, порядку оскарження судових рішень судів апеляційної інстанції, графіку й порядку прийому громадян, у тому числі керівництвом апеляційного суду Миколаївської області, руху і результатів розгляду конкретних справ у апеляційному суді Миколаївської області тощо.