Задати питання
flag Судова влада України

Журналісти ТРК «Миколаїв» отримали доступ до архіву апеляційного суду Миколаївської області

13 червня 2017, 12:47

Наразі, в архіві апеляційного суду проходить зйомка однієї з циклу програм «Справа №... Кримінальна Миколаївщина» за участю групи журналістів ТРК «Миколаїв». Автором і ведучою програми є журналіст телеканалу Тетяна Мілякіна.

 

Ми живемо в час бурхливого розвитку комунікаційних технологій, який отримав назву «комунікаційного вибуху», значно полегшив поширення і накопичення соціально вагомої інформації і зумовив формування інформаційного простору.

 

Апеляційний суд Миколаївської області активно залучається до цього процесу, намагаючись вживати чим більш заходів для створення нового обличчя судової влади. Наш колектив готовий стати потужним провідником інформації, яку сам продукує і формувати моральне виховання суспільства задля профілактики злочинності.

 

 

З цією метою головний спеціаліст суду Ольга Кулініч і завідувачка архівом Тетяна Жиркова сьогодні співпрацюють з представниками засобів масової інформації. Працівники суду та журналісти мають на меті об’єктивно висвітлити перебіг резонансних архівних справ 10-20-річної давнини, їх судовий розгляд у апеляційному суді, обставини та події, а також  подальші долі фігурантів кримінальних справ.

Досвідченим спеціалістам  суду легко вдається розуміння професійних ролей кожного учасника комунікаційного процесу і злагоджена співпраця з журналістами.

 

 

Прес-секретар апеляційного суду