Задати питання
flag Судова влада України

Органи судової влади підтримали ініціативу органів виконавчої влади, що покращила доступ громадян до апеляційної інстанції

07 червня 2017, 10:44

6 червня 2017 року на вул. Набережній Флотського Бульвару у м. Миколаєві відбувся урочистий мітинг з нагоди відновлення пасажирського транспортного сполучення по річці Південний Буг за маршрутом «Миколаїв-Вознесенськ».

 

 

У заході взяли участь губернатор Миколаївської області Олексій Савченко, генеральний директор компанії «Нібулон» Олексій Вадатурський, голова обласної ради Вікторія Москаленко, журналісти, депутати, представники інших гілок влади, мешканці м. Миколаєва, а також міський голова м. Вознесенська Віталій Луков та діти цього міста.

 

 

Після промов Олексія Савченка і Олексія Вадатурського, які відкрили новий маршрут і урочисто перерізали стрічку, учасники зібрання змогли пересвідчитися, що перший рейс за маршрутом «Миколаїв-Вознесенськ», з дітьми на борту, відбув до м. Вознесенська.

 

 

Апеляційний суд Миколаївської області щиро підтримав ініціативу влади, яка сприяє полегшенню комунікацій між містами та селами області, адже тепер мешканці м. Вознесенська та його околиць зможуть без перешкод добиратися в судові засідання апеляційної інстанції також і річковим шляхом.

 

 

Прес-секретар апеляційного суду